iPhone Film İndirme Yöntemi

iPhone kullanıcıları sahip oldukları işletim sistemi nedeniyle diğer işletim sistemlerine göre çok daha sınırlı ve kapsamlı bir alanda bulunuyorlar. Son zamanlarda internet ortamının popüler konularından biri olan iphone film indirme yöntemi ve iphone filmi nasıl indirilir gibi soruları cevaplamak için bu yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Genel olarak ios işletim sisteminde film indirmek isteyenler bilgisayardan indirip telefona aktarma gibi işlemleri sağlarlar ancak bu yazımızda sizlere iPhone telefondan film indirme yöntemini göstereceğiz ve bilgisayar gibi araçlara ihtiyaç duymadan indirme işlemi.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan film indirme yöntemimize geçerek bizi hangi adımların beklediğini görebilir ve hemen kendi telefonlarınıza uygulayabilirsiniz.

İPhone'da Filmler Nasıl İndirilir?

iOS işletim sistemi üzerinden film indirmek isteyenlerin öncelikle belgelere eyerle adlı uygulamayı telefonlarına indirmeleri gerekiyor. Uygulama tamamen ücretsizdir ve cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir iPhone dosya yöneticisi uygulaması olduğunu da söyleyebilirim.

  • Öncelikle indirdiğimiz
  • uygulamamızı açıyoruz.
  • Uygulamanın sağ alt kısmında bulunan safari logosunu sola doğru çekiyoruz.
  • Açılan ekran bir tarayıcıdır, buradan istediğiniz bir film indirme sitesine giriyorsunuz.
  • Film indirme sitesine giriş yaptığınızda istediğiniz filmi indirin diyebilirsiniz.
    İndirme işlemi sırasında uygulamadan çıkmamalısınız.

İndirme bittiğinde film artık uygulamadaki İndir klasörüne gelecektir. Seçeceğiniz film indirme sitesi tamamen size kalmış ve istediğiniz kadar (telefon hafızanıza göre) film indirme imkanına sahipsiniz. Dilerseniz bu işlemi birkaç görsel ile göstererek daha kolay anlamanıza yardımcı olalım.

1 iphone film 2021
2 iphone film 2021

ESET NOD32 Antivirus 14.2.24.0 Crack Key

Filmleri/dizileri/videoları iPhone cihazlarına indirmenin en kolay yolu readdle ile belgelerdir. Reklam vs olmadan kullanabileceğiniz bu uygulamada her şey tamamen ücretsiz ancak kullanıcı dostu harika bir tema sizi bekliyor.

iPhone film indirme yöntemi sorusunu bu yazımızda yanıtladık umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Uygulamayı iOS işletim sistemine sahip iPhone veya iPad cihazlarınıza indirerek hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Comment